אבטחת מידע

אבטחת מידע – כך תמנעו מדליפת קבצים חשובים בחברה או בבית העסק

ישראל ידועה בהמצאת תוכנות ובניהול והגנה על אבטחת מידע על מערכות המחשב בחברות ותאגידים ובבתי עסק שונים. תוכנות אללה, מכילות מערכות אנטי ווירוס, ניהול שוטף בעדכוני התוכנה ומניעת פריצות למחשב, תוכנה נגד ריגול ואנטי ספאם. שירות זה, הנו חשוב לחברות, תאגידים והרבה בתי עסק להגנה על הפעילות העסקית ולמניעת נזקים קשים. אבטחת המידע, חייבת להתחיל בהנהלת הארגון והנהלים חייבים לעבור לעובדים באמצעות הדרכות, חוקים ונהלים

הנהלה בכירה  צריכה להיות מעורבת באופן פעיל באסטרטגיות, קבלת סיכונים ואישור תקציב אבטחה ומידע. שימוש בתוכנת ריגול כאשר הן מסיעות בהתרעה לגבי ניסיון פריצה למידע הנמצא במחשבי החברה. על מנת שהמידע שלכם, יהיה מוגן מפני האקרים, ווירוסים וגורמים מזיקים אחרים, מומלץ לפנות אל חברה העוסקת שנים בנושא של אבטחת מידע. יש להפעיל מדיניות של החלפת סיסמאות בחברה בכל תקופה מסוימת, או קביעת סיסמאות שתהיינה קשות יותר לפריצה.

שמרו על המידע הרגיש שלכם בעסק ובחברה באון הבא

בכל מצב, לא תהיו מעוניינים כי המידע שלכם בחברה או בעסק, יגע לידיים הלא נכונות. יש להתייעץ עם חברה המתמחה בנושא אבטחת מדע כאשר היא תפעל באמצעות תוכנות משוכללות ובאמצעות חוקי חומת אש, אשר מונעים מסוגים מסוימים של תקשורת החוצה או פנימה. כאשר מדובר במשרד שבו קיימים 10 משתמשים ומעלה, יש להתחיל לתכנן את כל הפעולות הדרושות עבור אבטחת מידע לעסק שלכם.

מומלץ כי את עבודת אבטחת המידע, תשאירו בידיהם של מקצוענים כמו חברות המתמחות בפתרונות מחשוב לעסקים הכוללים: מחשוב עסקם, שמירה על המידע בעסק, שירותים בענן, מרכזיות חכמות הקשורות לרשת האינטרנט, בטיחות בעסק ועוד. חברה העוסקת במחשוב וכל הקשור לשמירת המידע שלכם בעסק, תדריך את העובדים לגב כניסה עם סיסמאות אשר תתחלפנה בכל תקופה מסוימת.

הערכת הסיכונים והתאמת אבטחת מידע לעסק או לחבר שבעלותכם

על מנת להעריך את הסיכונים לגבי החומר והקבצים הנמצאים במחשבי העסק או החברה, יש צורך בשינוי של מספר גורמים  כמו ראייה כוללת של ניהול הסיכונים באמצעות חשיפת האיומים וזיהוי של תוקפים אשר מאיימים על המידע בעסק. יש לזהות באופן מקיף וקפדני את הנכסים אשר עשויים להיפגע ורמת היעילות של התוכנות השונות אשר מונעות את החדירה למידע הרגיש בכל חברה. למעשה, אנו מודעים לעובדה, כי מידע קיים, הינו נגיש מעצם קיומו. מה שעליכם לעשות הוא למצוא את הפתרונות היעלים שיבצעו עבורכם באופן נכון אבטחת מידע.

יש לחשב מה תהיה העלות הכלכלית שתתאים להגנת המידע החשוב לכם וחברה שנחשבת ומוכרת כיעיל בתחום, היא זו שתצליח להגן על המידע היקר שלכם. מומלץ להתייעץ ולהסתייע בשירותיה של חברה אשר מציעה את כל שירותי מחשוב עסקים,תשתיות ותקשורת, אבטחת מידע והגנה על העסק תחת חבילת שירותים מקיפה אחת. 

צור קשר 

קריניצי 15 רמת גן 

Tel. 050-2632639