ניהול פרויקטים 

עולם האינטרנט, הפך ליותר מקושר ומעניק לנו הזדמנויות בלתי מוגבלות לחדשנות. לדוגמא, מחשוב הענן, אשר מאפשר לעסקם לבחון הזדמנויות חדשות שלא היו קיימות עד לפני מספר שנים. מצד שני, הזדמנויות אלה, מגיעות עם סיכון רב למערכות האבטחה, מה שמצריך בניית תכנית מקיפה לניהול הסיכונים ובמילים אחרות - ניהול פרויקטים.. יש לשדרג את מערך המחשוב ולהקים תשתיות  ופרויקטים אחרים שהם מורכבים. זוהי ההשקעה המשמעותית ביותר בעסק, על מנת שיתנהל נכון והחשוב ביותר שיתנהל באופן מאובטח ככל שניתן.

 

בחישוב העלויות במסגרת ניהול פרויקטים, יש לקחת בחשבון את עלות מחזור החיים המלא, אשר יכלול הקמת מערכת ותמיכה לכמה שנים במערכת המחשוב והתקשורת. אם הארגון או החברה, דורשים לשלוט במידה רבה בכל נושא המחשוב , האבטחה והתקשורת בארגון, יש להתייעץ עם חברה מוכרת וגדולה אשר עוסקת שנים רבות בפרויקטים מורכבים מעין אלה.

 

מדוע מומלץ לתת את ניהול הפרויקט בארגון או בחברה לטיפול ע"י חברה חיצונית?

 

גם אם ישנה בארגון היכולת הטכנית לביצוע ניהול פרויקט, אך צוותי העבודה אינם פנויים לבצע אותו, עדיף כי גורם חיצוני ינהל את הפרויקט על הצד הטוב ביותר. יש לדעת, כי בכל מקרה, הארגון יידרש להקצות זמן משמעותי בניהול והספק הפרויקט כאשר פרויקט זה, יכלול אישור דרישות ואפיון, ליווי הפיתוח והבדיקות וכדומה.

 

חברות אשר מספקות שירותי מחשוב, תקשורת ואבטחה לארגונים וחברות, תדענה לנהל פרויקטים גם בתחום אבטחת מידע, שירותי ענן, חיבורי סניפים וכן, קונסולידציה של מערכות מחשוב. מדובר על מיזוג או איחוד של מערכות על מנת שרשת התקשורת והמחשבים תתפקד באופן יעיל יותר. הליך זה גורם לחיסכון ניכר בהוצאות השוטפות על תחזוק של מערכות תקשורת נפרדות במקומות שונים.

 

חברה אמינה  שמבצעת ניהול פרויקטים מורכבים בארץ ובחו"ל

 

 

ניהול פרויקטים בחברות ותאגידים, דורשת תכנון מקף וקפדני של תשתיות המחשב שתתאמנה לארגון או לחברה. במסגרת הפרויקט, החברה תספק ציוד היקפי מתקדם כגון: מחשבים, מסכים, מדפסות, שרת קבצים, שרת דואר, תוכנות, מערכות גיבוי ועוד. הקמת ההטעמה, כוללת תשתיות מערך ומחשוב בעסק על כל מרכיביו, הקמת תשתיות IT, התקנת ארונות תקשורת,חיווט, שילוב חומות אש, נתבים ומתגים לאספקת תקשורת בטוחה ומהירה

 

על מנת למצוא חברה אשר תנהל עבורכם פרויקט של מחשוב, אבטחה ותקשורת, יש למצוא חברה וותיקה, אשר עוסקת בפרויקטים מורכבים בארץ ובחו"ל. כזאת היא חברת קורליום העוסקת שנים בתחום. החברה מעניקה שירותים מקיפים ממחשוב לעסקים, מיקור חוץ,שירותי ענן, שירותי תקשורת ואבטחה מקיפה לבתי עסק, חברות ותאגידים. החברה מנהלת פרויקטים מורכבים בארץ ובחו"ל ולקוחותיה הם חברות ומוסדות ידועים.

צור קשר 

קריניצי 15 רמת גן 

Tel. 050-2632639