שירותים מנוהלים

ומיקור חוץ

מחשוב לעסקים – פתרונות יעילים עם המון יתרונות

מערך מחשוב, מסייע בתפעול נכון ויעיל של בתי עסק רבים. גם מהבחינה הארגוונית והטכנית, פתרונות מחשוב לעסקים  הינם צו השעה לעסקים אשר מעוניינים להפיק את המקסימום ולייעל את העבודה וההתנהלות של העסק מכל הבחינות. יש לציין כי שירותי מחשוב לבתי עסק וחברות, אינם קשורים רק לתכנון הנכון, הקמה או תפעול של מערכת המחשוב העסקית. מדובר על עבודה שמתנהלת ביעילות, מהירות ונוחות. למעשה, קיימים הבדלים רבים בין הצרכים של עסקים שונים ולכן, יש לבצע ולתכנן נכון את צרכי המחשוב בכל עסק, על פי צרכיו הייעודיים.

מערך מחשוב איכותי, יסייע בתפעול נכון של בית העסק או החברה ויסייע בקבלת החלטות נכונות והעסק יפעל באופן שוטף ותקין. בזמנו, כל בית עסק או חברה, היו צריכים למנות איש מקצוע שתפקידו היה לעסוק בכל מה שקשור ליישום ותפעול של מערכת המחשוב וכן, לפתור כל בעיה או תקלה אשר צצה במערכת ממוחשבת נתונה.

אנו תופרים חליפת מחשוב לעסקים בדיוק לפי המידות שלכם

העולם הטכנולוגי מציע לנו מגוון רב של קדמה, כלים ואביזרים אשר רק משפרים ותר את יכולת העבודה ואת תפוקתה. כאשר קיימת תקלה כלשהי בכלי המחשוב בעסק או בחברה שלכם אתם נמצאים בפני בעיה לא פשוטה. תקלה זו, עשויה לגרום למערכת התקשורת לקרוס, כולל המרכזייה, האינטרנט נופל ואתם אינכם יכולים לגשת לתוכנות שהן חיוניות לכם לעבודה, מה שיגרור להפסדים גדולי לחברה או לבית העסק. שירותי מחשוב לעסקים הם הפתרון היעיל והנדרש ביותר היום, גם אם מדובר בכמה מחשבים בודדים או רשת שמכילה עשרות מחשבים. מומלץ, כי תהיו מוכנים לכל מקרה ולהסתייע בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתאימה את שירותיה לצרכיכם.

שירותים מחשוב עבור עסקים כוללים:

  • פתרונות לתקלות בשליטה מרחוק 

  • אבטחת מידע

  • פתרונות תקשורת

  • שירותי ענן וגיבוי

  • התייעלות נכונה של מחשוב העסק

 

ועוד מגוון רב של שירותים שיתאימו לכל חברה או בית עסק. הרבה חברות ותאגידים, משתמשים ע תוכנת ריגול מה שמאפיין תוכנה זו הא היכולת להתריע אם מתבצעת פריצה למחשב ולהציג את פרטי מי שחדר למערכת שלכם. פריצת אבטחה, הינו הפחד של כל חברה או בית עסק ולכן, יש להתייעץ עם חברות אשר מספקות תוכנות אבטחה איכותיות שיגנו עליכם מכל מיני נזקים שיגרמו נזק רב אם לא תגנו נכון על אבטחת מידע שלכם. כדאי כי תהיו עם שקט נפשי, כאשר יש מי שדואג למידע שלכם שלא ייפרץ. 

 

שירותי ענן לעסקים –  אחסון רב ובלי חשש מעומס

המושג שירותי ענן לעסקים היה עד לפני זמן לא רב, מונח חדש יחסית, בעלי העסקים כבר אז, כאשר הופיעה טכנולוגיה זו הפך להיות בתודעה של רבים. כבר אז ידעו, כי זהו הפתרון היעיל ביותר עבור רשתות גדולות של מחשבים. באמצעות שירותי ענן , לא קיים עומס רב ברשת ויכולת האחסון גבוהה. באמצעות שירות יעל ומתקדם זה, נתן תמיד לבצע גיבוי או לערוך מידע, מבלי לחשוש מפני קריסה. שירות זה, מעניק ביטחון רב לבעלי חברות ועסקים רבים.

חברות לשירותי מחשוב, נחשפות למידע רב אשר חייב להישאר חסוי ולכן, היא חייבת להיות מקצועית ואמינה. חברת קורליום עוסקת בתחום של מחשוב לעסקים, אבטחת מידע , שירותי ענן וכל השירותים הקשורים גם להגנה וביטחון העסק,כבר שנים רבות. לחברה פרויקטים רבים בארץ ובחו"ל .

צור קשר 

קריניצי 15 רמת גן 

Tel. 050-2632639