מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה  משוכללות – להגנה מלאה על בית העסק שלכם

 

בתי עסק רבים ולמעשה כמעט כולם, מוגנים באמצעות מצלמות אבטחה משוכללות. עצם זה שכל תנועה מתועדת אם בחברה או בבית העסק, מרתיעה את הפורצים ואפילו את הלקוחות או העובדים. ניתן לראות בנוסף באמצעות מצלמות אלה, מתי הגיעו העובדים לעסק, מי שילם וכמה.

 

הלוגיסטיקה של העסק נמצאת תחת מעקב תמיד, באמצעות מצלמות אבטחה, כך שניתן לפקח הן על הספקים, המבקרים, העובדים והלקוחות גם אפשרויות של וונדליזם בשעות שבית העסק סגור, ניתנות לאיתור מהיר ומניעת נזקים. גם חברות הביטוח, מציעות הנחות על ביטוח העסק במידה ומותקנות בו מצלמות המגנות עליו.

 

היכן מומלץ להתקין מצמות אבטחה בבית העסק או החברה?

 

לרוב, בת עסק, משרדים וחברות, מתקינים מצלמות אבטחה סביב הכניסות והיציאות, כך שניתן יהיה לפקח על התנועה. גם בתוך שטח החברה או בית העסק, מומלץ להתקין מצלמות במעגל סגור, כשר הן מחוברות למחשב או לטלפון הנייד, כך שניתן לפקח בכל רגע נתון, לגבי מה שקורה בבית העסק.  מומלץ לחבר את המצלמות אשר מיועדות לאבטחת העסק או החברה למכשיר DVR/NVR, כאשר הוא מקליט 24 שעות ביממה את המתרחש. מכשיר זה, מחובר לרשת המחשבים על פי כתובת ה-IP במחשב.

 

יש לסגור "שטחים מתים" מסביב העסק באמצעות מצלמות אבטחה ולכן, רק אנשי מקצוע המומחים בתחום, יוכלו לבחור נכון את סוג המצלמה, כאשר יש בה גם ראית לילה, מה שיקל על הראות של מה שמתרחש.

 

 

מומלץ כי בית העסק שלכם יהיה מוגן מ א'-ת', ביטחון מקסימאלי יעניק לכם שקט רב ולכן יש לפנות לחברה המציעה פתרונות מקצה לקצה כמו חברת קורליום מתמחה בנושאים אלה, כאשר היא מייעצת לכם לגבי המיגון הנכון על המידע שלכם בעסק, הגנה חיצונית ופנימית באמצעות מצלמות אבטחה ופתרונות יעילים ומשוכללים נוספים שיגנו עליכם ועל החברה או בית העסק שאתם מנהלים.

צור קשר 

קריניצי 15 רמת גן 

Tel. 050-2632639